Usługi prywatnego detektywa. Kiedy warto skorzystać?
Otrzymaj oferty od specjalistów jak MB Detektywi nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

MB Detektywi

Usługi prywatnego detektywa. Kiedy warto skorzystać?

2017-11-02

Podejrzenie zdrady małżonka, niezbyt zaufany kontrahent i problemy rodzinne... Co łączy te sytuacje? We wszystkich przydatna okaże się pomoc oferowana przez prywatnego detektywa.

Zdjęcie nr 1

Sytuacja trwa już któryś tydzień. Twój partner wraca z pracy kilka godzin później niż zwykle. Tłumaczy się nawałem obowiązków. Czujesz, że atmosfera między wami nie jest już taka sama jak wcześniej, co on zrzuca na karb przemęczenia i jesiennej chandry. Coś jednak mówi Ci, że nie do końca jest z Tobą szczery. Podejrzewasz nawet, że nie jesteś jedyną osobą, z którą jest blisko. By to udowodnić, postanawiasz skorzystać z usług prywatnego detektywa. Podejrzenie zdrady to jeden z powodów, dla których warto zdecydować się na ten krok. Jakie są pozostałe?

Weryfikacja kontrahenta

Trudno założyć, że każdy biznesowy kontrahent będzie wobec Ciebie absolutnie uczciwy. Nie możesz wykluczyć, że gdy przyjdzie do opłacenia faktury, nie ulotni się, a po wydaniu tytułu wykonawczego nie okaże się, że nie ma żadnego majątku. Warto więc zabezpieczyć się na taką ewentualność i zawczasu zlecić detektywowi sprawdzenie, jakim majątkiem dysponuje Twój przyszły kontrahent. Dzięki temu, jeśli trafisz na nieuczciwego partnera, będziesz mógł wnieść skuteczną skargę pauliańską.

Czy to CV jest prawdziwe?

Nieuczciwy może okazać się jednak nie tylko kontrahent, ale też potencjalny pracownik. Gdy w CV chwali się ukończeniem najbardziej prestiżowych uczelni świata i pracą dla międzynarodowych gigantów, w Twojej głowie zapala się lampka ostrzegawcza. Takie obawy często okazują się całkiem słuszne. By przekonać się o tym, czy miałeś rację, zleć detektywowi sprawdzenie, czy informacje zawarte w podejrzanym CV są prawdziwe.

Problemy w rodzinie

Martwi Cię wygląd i zachowanie nastoletniego syna? Z Twojego domu znikają kosztowne przedmioty, a Ty nie masz odwagi zarzucić kradzieży któremuś z domowników? By zdobyć dowody na potwierdzenie Twoich podejrzeń w sprawach rodzinnych, również powinieneś skorzystać z oferty biura detektywistycznego. Dzięki pomocy profesjonalistów dowiesz się, jakie tajemnice skrywają Twoi bliscy i zyskasz możliwość szybkiej reakcji w przypadku, gdyby któryś z nich zmagał się z poważnymi problemami.

A jeśli jestem na podsłuchu?

Choć żaden z działających w legalny sposób detektywów nie założy podsłuchu, nie możesz wykluczyć, że zrobią to służby lub po prostu ktoś, kto nie liczy się z prawem. Samo podejrzenie to jednak za mało. By przekonać się, czy w Twoim domu lub biurze rzeczywiście został założony podsłuch, warto poprosić o pomoc prywatnego detektywa. Przeprowadzona przez niego ekspertyza da Ci pewność, że wszystkie informacje, którymi dzielisz się w danym pomieszczeniu lub przez telefon, są bezpieczne.


Opracował:
MB Detektywi